Przyjaźń gimnastyczek Simone Biles i Aleca Yodera ruszyła na Twitterze!

Sporty

Źródło: Instagram

26.07.2021, Opublikowany 20:20 ET

Niedawno ogłoszono, że Simone Biles oficjalnie zakwalifikowała się do każdej imprezy gimnastycznej kobiet w 2021 r Letnie Igrzyska Olimpijskie i jest na dobrej drodze do zdobycia sześciu złotych medali.

Na szczęście dla Simone, jeden z jej najbliższych przyjaciół spotka się z nią w Tokio, aby nie tylko ją dopingować, ale także powalczyć o własny złoty medal.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Simone & apos; s BFF Alec Yoder ma zamiar zadebiutować na Igrzyskach Olimpijskich w reprezentacji Stanów Zjednoczonych jako indywidualny sportowiec w drużynie gimnastycznej mężczyzn USA.

Co więc wiemy o 24-letnim gimnastyku i jak zaczęła się jego przyjaźń z KOZĄ Simone? Czytaj dalej aby się dowiedzieć!

Źródło: Twitter

Alec Yoder i Simone Biles w 2016 roku.

Simone Biles i Alec Yoder poznali się na Twitterze!

Mistrzostwa mogą przychodzić i odchodzić, ale przyjaźnie są na zawsze. Przynajmniej tak jest w przypadku Simone i Aleca, którzy kibicują sobie przez całą drogę do mety.

Według upadających BFF, po raz pierwszy spotkali się Świergot w 2013 roku i od tego czasu są najlepszymi przyjaciółmi.

W rozmowie z Gwiazda Indy , Alec otworzył się o tym, jak wdzięczny jest mu mieć przyjaciela, który jest w tym samym zawodzie.

„Ona zrozumie, o czym mówię, a ja zrozumiem, o czym ona mówi. Na pewno jest to coś, co nas łączy – podzielił się.

Alec powiedział, że Simone jest jak siostra, a dla Simone to uczucie jest wzajemne. „Dla mnie fajnie jest mieć najlepszą przyjaciółkę, która jest tak miła i fajna jak ona” – dodał Alex. „Jest zdecydowanie sympatyczną osobą, którą wszyscy kochają”.

Podobnie jak Simone, Alex rozpoczął gimnastykę w młodym wieku.

Urodzony w Indianapolis zawodnik zaczął trenować w wieku zaledwie 4 lat, po zapisaniu się na zajęcia z gimnastyki dla mamy i mnie.

Wszystkie lata ciężkiej pracy opłaciły się, gdy w 2013 roku dołączył do męskiej reprezentacji USA juniorów. W następnym roku Alec zdobył tytuł wszechstronnego tytułu na Mistrzostwach Europy Juniorów olimpijskich mężczyzn w 2014 roku.

Źródło: Instagram Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Alec wziął udział w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 w Chinach, gdzie zdobył brązowy medal w kategorii chłopców. indywidualne dookoła.

Od tego czasu Alec startował i wygrał kilka mistrzostw, co doprowadziło go do igrzysk olimpijskich w 2021 roku.

Alec prawie nie dotarł na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2021 z powodu kontuzji.

Początkowo Alec został wykluczony z męskiej drużyny narodowej z powodu kontuzji, która uniemożliwiła mu start we wszystkich sześciu imprezach.

Na szczęście zmiana zasad w ostatniej chwili sprawiła, że ​​Alec został pierwszym Amerykaninem, który zdobył medal na koniu z łękiem od dwóch dekad.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aleca Yodera (@alecyoder)

„Jeżeli dostanę się do finału olimpijskiego, nie będę się wahał, żeby zająć czwarte miejsce. Będę się huśtał i będę się huśtał, żeby być idealnym” – powiedział Gwiazda Indianapolis . „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zdobyć medal olimpijski. Szukam świetnej rutyny, a nie dobrej.

Mamy wrażenie, że obie amerykańskie gimnastyczki wyjadą z Tokio z przynajmniej jednym medalem olimpijskim na szyi.